Leona Machálková si užívala v salonu Estée Lauder!

I když je Leona Machálková poslední dobou velmi zaneprázdněná, čas na sebe si vždycky najde.
Krátce po svých 44. narozeninách vyrazila do Estée Lauder, kde si předem vybrala regenerační a omlazující kůru z nové řady Re - Nutriv, průkopnický krém proti stárnutí pleti ultimate lift age - correcting creme. 

Vedení salonu ji trochu zaskočilo přáním k proběhlému jubileu, přípitek i kosmetický dárek ji ale potěšil. "Přiznám se, že moc na překvapení nejsem," uvedla zpěvačka, "tohle ale bylo milé. Ani jsem nevěděla, že znají datum mého narození..." Péči v salonu si nemohla vynachválit, jen ji mrzí, že se provozovna, v níž se podrobila kůře, musí z důvodu rekonstrukce domu na čas uzavřít. Za produkty své oblíbené značky bude muset vyrážet buď do Palladia nebo obchodního centra Zličín.

Známá zpěvačka prozradila, že blížící se prázdniny rozdělila na dvě etapy: pracovní, která zabere docela slušnou řádku dní a soukromou. Pracovní stráví především zkouškami nového muzikálu na ledě Popelka, kde se zhostí role královny. "Léto na ledě je pro mě opravdu neobvyklé," usmívá se představě zkoušek na zimním stadionu ve Frýdku Místku. "Na druhou stranu to v podstatě bude jakási adaptace na turné Popelky, které začíná už 1. října."

Soukromou část prázdnin si Leona bude užívat se svým synem Arturem, kterého hrdě označila za svého sportovního partnera. Machálková se totiž velmi ráda hýbe a k pohybu vede i svého syna. Jak bude vypadat Leonin kostým královny či zkoušky muzikálu na ledě Popelka, vám přineseme v následujících vydáních, fotky ze salonu Estée Lauder si můžete prohlédnout už nyní.

Fotografie produktů, které byly použity ke kosmetickému ošetření Leony Machálkové si můžete stáhnout zde:
http://rcpt.yousendit.com/1141168747/b4e8a1cfc1ade85d9d3d8dcb2ea793e7

 
ZOBRAZIT MENUSKRÝT MENU