BOWLING MUZIKÁLU NA LEDĚ POPELKA

Představitelé muzikálu na ledě Popelka včera hráli tak trochu jiné role než muzikálové. Stali se totiž kapitány bowlingových družstev dětí z dětských domovů různých měst v České republice. Děti měly největší radost z kapitána Jiřího Korna, Leony Machálkové a Adély Gondíkové, které přezdívaly "Loskuták".  To ovšem netušily, že právě Leona Machálková tyto dny slaví své narozeniny. K prozrazení došlo až na závěr turnaje a nejen představitelé muzikálu, ale i děti oslavenkyni zazpívaly.

Leona musela ještě před začátkem losování družstev na chvíli odběhnout do prostor obchodního domu, kde se utkání konalo. "Venku je teplo, úplně jsem zapomněla, že se budu přezouvat do těch bowlingových bot a musím mít ponožky," prozradila s úsměvem zpěvačka po návratu.

Celkem 12 družstev bojovalo téměř tři hodiny, na prvních třech místech se nakonec umístnila tato družstva: 3. místo děti pod vedením Jiřího Korna, 2. místo děti pod vedením režiséra Jindřicha Šimka, 1. místo děti pod vedením nehrající kapitánky Hanky Křížkové a hrajícího Rudolfa Kubíka.

Děti turnaje využily nejen ke hře samotné, sbíraly autogramy herců muzikálu na ledě Popelka, některé děti herce a zpěváky docela slušně vyzpovídaly a společně se pak vyfotili.

Co ovšem zástupce dětských domovů potěšilo nejvíc, bylo pozvání na turné muzikálu Popelka, na něž obdrželi vstupenky zdarma. Premiéra muzikálu je sice 1.10., vstupenky jsou v prodeji již nyní.
 
ZOBRAZIT MENUSKRÝT MENU